Skip to main content

Hotel biznesowy w Tarnowie: Odkryj najlepsze miejsce na szkolenia i konferencje

Tarnów znany jest zarówno ze znakomitego położenia, jak i z dynamicznego rozwoju lokalnej gospodarki w ostatnich latach. Szczególną uwagę zwraca silny sektor usług, obecny w tym mieście — bez problemu można znaleźć tu na przykład hotele, nastawione na obsługę biznesu.

Hotel biznesowy z salą konferencyjną Tarnów

Tarnów — małopolskie centrum biznesu

Zarówno w ostatnich latach, jak i w bieżącym roku 2024, władze Tarnowa zaczęły przywiązywać coraz większą wagę do współpracy z przedsiębiorcami, i to nie tylko z tradycyjnych sektorów gospodarki. Coraz większe znaczenie zyskują na przykład branże BPO i IT. Nie powinno to dziwić: w rankingu, stworzonym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, miasto to zyskało w ubiegłym roku drugie miejsce (w skali całego kraju), jeżeli idzie o atrakcyjność dla usług biznesowych, firm z branży high-tech oraz ośrodków badawczych. Uwagę ekspertów zwróciła dostępność wysokiej klasy kapitału ludzkiego, znakomite położenie oraz dostęp do infrastruktury komunikacyjnej. Tarnów coraz częściej jest też miejscem spotkań biznesowych — wiele osób wybiera tutejsze hotele jako bazę do przeprowadzenia szkoleń, konferencji i różnego rodzaju eventów.

Dlaczego warto wybrać Tarnów na miejsce konferencji w roku 2024?

Wśród czynników, które wpływają na atrakcyjność Tarnowa jako miejsca organizacji konferencji, najważniejszą rolę odgrywa położenie tego miasta. W jego granicach trasa E4 (Zgorzelec - Medyka) krzyżuje się z drogą krajową, łączącą Warszawę z południem Europy. Przez miasto przebiega też autostrada A4, uznawana za najważniejszą arterię komunikacyjną południa Polski. Mocno rozwinięty jest tu również transport kolejowy: pociągiem można dojechać do Tarnowa z największych miast Polski oraz z wielu metropolii, położonych na południu naszego kontynentu (m.in. z Budapesztu i z Bukaresztu). Na dodatek najbliższe lotnisko znajduje się w odległości zaledwie 100 km od centrum miasta.

Sala konferencyjna i hotel biznesowy TarnówHotel Gal - hotel biznesowy w Tarnowie

Jakie cechy powinien mieć hotel biznesowy?

Choć lokalizacja gra ważną rolę przy wyborze konkretnego miejsca spotkań z partnerami biznesowymi, nie jest ono jedynym czynnikiem, branym pod uwagę przy podejmowaniu takich decyzji. Do innych, często uwzględnianych kwestii, należą:

  • dostępność sal konferencyjnych;
  • wyposażenie techniczne;
  • jakość zaplecza gastronomicznego.

Oczywiście hotel biznesowy musi mieć również wygodne pokoje, tak, by uczestnicy szkolenia lub konferencji mogli wypocząć po ciężkim dniu. Wszystkie te warunki spełniają — i to z nawiązką — obiekty noclegowe z Tarnowa.

Hotel Gal — idealne miejsce na konferencję

Wśród obiektów, polecanych przez organizatorów szkoleń i konferencji, od lat wymieniany jest Hotel Gal. Do naszych atutów należy przede wszystkim wspaniałe położenie — znajdujemy się w samym centrum Tarnowa, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej, dworca autobusowego oraz najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta. Dzięki temu goście niezależnie od tego, jaki środek transportu wybiorą, bez problemu dotrą na miejsce zaplanowanego spotkania biznesowego. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy też obszerną salę konferencyjną. Mieści ona do 60 osób, a wyposażono ją m.in. w klimatyzację oraz łączność WI-FI. Zapewniamy również wygodne noclegi w stylowo urządzonych pokojach, a nasi goście mogą zrelaksować się m.in. w mini SPA.

Sala konferencyjna Tarnów — Zarezerwuj salę na szkolenie